» przeczytaj wszystkie opinie

Glebogryzarki spalinowe Oleo mac, Vega

Oferowane w naszym sklepie glebogryzarki spalinowe doskonale nadają się tak na działkę jak też tam gdzie jest potrzeba spulchnić większą powierzchnię.

Uniwersalne i funkcjonalne glebogryzarki

W naszej ofercie kliencie znajdą glebogryzarki spalinowe oleo mac oraz glebogryzarki spalinowe Vega. To niezawodne urządzenia, które są zdolne do wykonywania różnych prac w rolnictwie. Z łatwością poradzi sobie z utrzymaniem rabat kwiatowych i ogrodu warzywnego. Jest często używany w modelowaniu krajobrazu, usuwaniu chwastów i spulchnianiu. Specjalny obcinak miski silnika umożliwia wykonywanie różnych prac z glebą. To ona zapewni wysokiej jakości przygotowanie gleby do dalszego podlewania lub sadzenia różnych upraw. Obecność kół znacznie ułatwia transport lub obracanie urządzenia. Możliwość regulacji kierownicy w pionie i poziomie pozwoli dopasować się bezpośrednio do wzrostu operatora. Jeśli nie wiesz jaką glebogryzarkę spalinową wybrać, to nasi pracownicy na każdym etapie zakupu są do twojej dyspozycji.

 

Glebogryzarki

Glebogryzarki spalinowe Oleo mac, Vega

Oszczędność czasu i pomoc

Oranie ziemi za pomocą tradycyjnych narzędzi jest długie, nieefektywne i niezdrowe. Glebogryzarki Oleo mac do ogrodu pomogą ci zwiększyć wydajność pracy. Zawsze dbamy o naszych klientów, dlatego jesteśmy gotowi zaoferować najlepszą cenę. Spalinowe modele są bardziej popularne, ponieważ mogą orać głęboko w ziemi.


Oleo-Mac MH 175 RK to glebogryzarka nowej generacji przeznaczona do pielęgnacji średnich i małych działek. Świetna do pracy na wsi, w ogrodzie. Wykonana zgodnie z najlepszymi tradycjami włoskiej technologii ogrodniczej i wyróżniające się nienaganną ergonomią. W szczególności należy zwrócić uwagę na niski poziom hałasu i wibracji, a także możliwość regulacji pokręteł sterujących. W tym modelu zastosowano silnik Emak, który pozwala rozwinąć moc do 6,0 KM. Szerokość podstawy przeznaczona jest do montażu dwóch typów frezów - 600 lub 800 mm. Średnica frezu Oleo-Mac MH 175 RK nie przekracza 320 mm.

Przekładnia jest łańcuchowa, rewersyjna, dzięki czemu zwrotność jednostki jest znacznie zwiększona. Obudowa i skrzynia biegów posiadają dodatkowe zabezpieczenia. Z kolei glebogryzarka spalinowa VEGA VT-30 ma silnik elektryczny: 230 V / -240 V / 50 Hz jest idealna do małych ogrodów. Ze względu na niewielkie rozmiary, zręczność i niewielką wagę nadaje się również do przygotowania gleby w szklarniach i szklarniach. Praca z nim jest bardzo prosta, a metalowa przekładnia zapewniająca długą żywotność maszyny. Ma też łatwy w użyciu wyłącznik bezpieczeństwa oraz zacisk kablowy, aby zapobiec uszkodzeniu kabla.

Waluty

Kontakt z doradcą:

886 660 973, 600 911 855

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl