» przeczytaj wszystkie opinie

Kosy spalinowe posiadają szereg zalet podczas ich użytkowania. Ich główną zaletą jest przede wszystkim fakt, że mogą one dotrzeć do wszystkich miejsc, które są niedostępne dla standardowych kosiarek. Są one idealne w przypadku posiadania wzgórków oraz dołków, a także różnego rodzaju trudno dostępnych zakamarków na posesji.

Idealnym narzędziem, które jest wykorzystywane do trudno dostępnych miejsc jest właśnie kosa spalinowa. Posiada ona stosunkowo małą wagę, co ułatwia pracę z tym narzędziem. Jest ona bardzo wygodna w użytkowaniu, ponieważ podczas pracy z nią nie trzeba się martwić o ciągnące się za kosiarką niepotrzebne kable oraz o wymagane źródło prądu. W przypadku kosy spalinowej tego rodzaju problemy nie występują, co jest jej dodatkową zaletą. Do jej działania niezbędny jest olej, który uzupełnia się w niej w razie wystąpienia takiej konieczności.

Kosy spalinowe docierają do najbardziej trudnych miejsc w ogrodzie. Są przeznaczone do koszenia wysokich traw, chwastów, a także zarośli. Wśród jej zalet można także wymienić możliwość wymiany wszystkich jej elementów, w razie wystąpienia takiej konieczności. Wśród nich wyróżnia się elementy takie jak żyłka oraz tarcza. Dzięki ich okresowej wymianie kosa spalinowa będzie miała dłuższą żywotność.

Kosy spalinowe

Kosa spalinowa Echo BCLS520ES + GRATISY! Kosa spalinowa Echo BCLS520ES + GRATISY!
Producent: ECHO
Cena:

3 649,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kosa spalinowa Oleo-mac Sparta 441T Kosa spalinowa Oleo-mac Sparta 441T
Producent: OLEO-MAC
Cena:

1 999,00 zł

szt.
zobacz więcej
Nowości
Traktor Snapper ZTX175 + TRANSPORT GRATIS!
Traktor Snapper ZTX175 + TRANSPORT GRATIS!

23 199,00 zł

szt.
Waluty

Kontakt z doradcą:

886 660 973, 600 911 855

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl